Коломойський радить Президенту об’явити дефолт України по її боргам. Погана порада для президентів, але гарна для кидал… Скажу так: хто що вміє, те й пропонує. З Приватом у нього вийшло і не лише з Приватом. Але Україна не Приват.

А може він хоче помститися, бо знає хто є власником українських боргів? Дійсно, там не лише МВФ, ЄС, Світовий Банк, США, іноземні спекулянти, там є і багато українських корупціонерів.
Але дефолт — це удар не лише по кредиторам, це удар насамперед по Україні: для українців це падіння ВВП на 4-5%, девальвація на 30-40%, інфляція 20-30%.
Треба шукати більш фахових радників, а також більш фахових депутатів та урядовців.

Я знаю, що фахова робота Уряду і НБУ забезпечить такий прилив інвестицій та довгострокових кредитів бізнесу, що через два роки ми забудемо про цю проблему. То може будемо новий уряд формувати, а не дефолт об’являти?

І наостанок, може вже прийшов час запрацювати новим антикорупційним структурам? Досить сидіти в кущах, ваше завдання примусити корупціонерів та економічних шахраїв повернути вкрадені гроші. Я б за це оцінював ефективність їх роботи. Цікаво: чи вистачить цих грошей на погашення зовнішних кредитів держави у 2019-2020 рр., а це приблизно 11 млрд. дол.?

Я все ще оцінюю вірогідність успіху Президента Володимира Зеленського на рівні 51%! Якщо замість успіху — зламу старої корупційної системи та розбудови нової, причому за 2-3 місяця, — ми отримаємо імітацію дій, тоді варто дослухатись до порад Коломойського.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *