Лідер партії Громадянська позиція Анатолій Гриценко звернувся до мене з пропозицією сформувати ключові економічні завдання для партії в новій ВР України. Над питанням, що має зробити нова (для парламенту) політична сила для людей, я думаю вже давно. Навіть знаю як їх, ці завдання, швидко виконати. Навіть знаю чому стара влада блокує будь-які раціональні управлінські рішення.
Отже, пропоную такі головні економічні завдання для партії Громадянська позиція:

Зменшити комунальні тарифи за рахунок:
1. збільшення видобутку власного газу;,
2. модернізації комунальної інфраструктури (технологічні втрати зараз 20-30%);
3. ліквідації корупційних оборудок (зараз вони на рівні 15-20%).

 

Суттєво збільшити мінімальні пенсії, запровадити формулу: мінімальна пенсія не може бути меншою 50% мінімальної зарплати.

Прискорити зростання економіки та реальних доходів українців до 8-10% за рахунок створення нових високооплачуваних робочих місць. Між іншим — це ліки для трудової міграції української молоді за кордон

Запровадити реальну фінансову підтримку малого бізнесу, фермерам та молоді для придбання першого житла шляхом компенсації державою частини процентної ставки за кредит на рівні 50% від облікової ставки НБУ (зараз вона 17,5%)

Зменшити податкове навантаження на зарплату українців з 41,5% до 20% передбачивши, що соціальні внески будуть платити не лише бідні українці та середній клас, як є зараз, але й багаті українці, у яких зарплата більше 50 тис. грн.

Розумію, що є багато інших економічних проблем. Тому я запропонував Анатолію Гриценку включити до пріоритетних не меньше двох Ваших пропозицій. Чекаю на них.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *